مردم ایران حق دارند گروه رجویه را آلت دست دشمنان، هم پیاله جنایتکاران بدانند

مردم ایران حق دارند گروه رجویه را آلت دست دشمنان، هم پیاله جنایتکاران بدانند

مردم ایران حق دارند گروه رجویه را آلت دست دشمنان، هم پیاله جنایتکاران و انگل و شکاف زی بدانند

رسانه های باند رجوی ، برای تبلیغ برعلیه ایران دایر براینکه حامی تروریزم است  و … ، در تداعی ” آفتاب آمد دلیل آفتاب ” از منابع عربستانی که هم مرتجعند وهم یکی از بلند آوازه ترین حامیان وبانیان تروریسم است ، ارائه سند میکند!!

این گروه دروغ پرداز و ضدملی درنوشته ای بانام ” ترامپ حق دارد رژیم ایران را حامی تروریسم بداند ” آورده است :

” روزنامه ‘عکاظ’ چاپ عربستان روز سه‌شنبه ۱۹بهمن در سر مقاله خود نوشت رئیس‌جمهور آمریکا به درستی تشخیص داده که رژیم ایران حامی اصلی تروریسم در جهان است، و اشاره کرده است که این رژیم به گروهک‌های مختلف تروریستی در جهان سلاح و کمک مالی ارائه می‌کند و در کشورهای مختلف به فتنه‌انگیزی و ایجاد ناامنی دامن زده است “.

اگر قرار است که اظهارات تاریخ مصرف دار ترامپ ، ملاک سنجش باشد ، هموست که گفته داعش دست ساز آمریکاست . پس دراین مورد چه میگویید؟!

کمک ایران عمدتا شامل حزب اله لبنان میباشد که گروهی است با پایگاه اجتماعی وسیع با وکلایی درمجلس لبنان و وزرایی درکابینه ی دولت این کشور واگر قرار باشد که این نوع جریان ها تروریست معرفی شوند، حکومت ودولت لبنان هم تروریست باید باشد!!

راست آنست که به حزب اله لبنان بخاطر مبارزه با تروریزم دولتی اسرائیل ، صفت ضد تروریستی هم  باید داده شود!

درادامه :

” عکاظ افزود: باعث تأسف است که دولت روسیه از رژیم ایران حمایت می‌کند، چرا که وزیر خارجه روسیه حاضر نشد در مورد رژیم ایران وصف تروریست را بپذیرد، و جالب این است که روسیه با ادعای مبارزه با تروریسم در سوریه می‌جنگد، در حالی که با مادر تروریسم، رژیم ایران، هم‌پیمان است ” .

روسیه وایران منافع مشترک ومشروع دارند واگر این حمایت های متقابل درجریان نباشد، آنگاه باید روابط بین دوکشور مورد شک وتردید قرار داشته باشد !

روسیه با چه روئی میتواند ایرانی را که خود ازقربانیان تروریزم است وبه اعتراف ترامپ عملا با تروریزم داعش میجنگد ، بخاطر خوشآیند عربستان یافرقه ی رجویه ، تروریست بنامد؟!

همینطور:

” عکاظ افزود گفته‌های ترامپ و مایک پنس نشان‌دهنده تحریمهای بیشتر برای رژیم ایران است، اما ادامه اقدامات تحریک‌آمیز و خصمانه این رژیم ممکن است به جنگ منجر شود، که منطقه را بیشتر در ناامنی و ویرانی فرو خواهد برد “.

این تحریم ها برای راضی کردن جنگ طلبان است که هرلحظه ممکن است ترامپ را بخاطر حرف های اساسی اش که درمورد سیاست های ویرانگر ۲۵ ساله ی این جنگ افروزان بیان کرده نبخشند وحتی اگر دست داد ، اورا ترور کنند. کاری که با کندی کردند!

کندی بعنوان رئیس جمهور وقت آمریکا تمایل خود را به قطع جنگ ویتنام نشان داده و اظهار علاقه کرده بودکه ازمیزان دشمنی با شوروی کاسته شود که این گستاخی را هرگز براو نبخشیده وجانش را  گرفته وهمسر زیبایش را به عقد اوناسیس ( سرمایه دار بزرگ ) درآورده تا بدین وسیله به دیگران پیام دهند که این سیستم آمریکا کسی را که پا ازگلیم خود دراز میکند ، میکشد وهمسرش را هم مصادره میکند وبا کسی – حتی در سطح رئیس جمهور کشور- شوخی وتعارف ندارد!

ترامپ این مسائل را می داند و مجبور است که برای راضی کردن هسته ی سخت ومرکزی قدرت وهم عمل به وعده های انتخاباتی خود که گاها درتعارض باهم قرار دارند ، حرف های ضد ونقیضی بزند!

برای همین است که قضاوت قاطع درمورد کارهای ترامپ که به تازگی رئیس جمهور شده ، عاقلانه دیگر اینکه باند رجوی خود سوابق ننگین تروریستی زیادی دارد ومردم نیز حق دارند که زینسان بشمارند و بنابراین بصلاح این گروه منحط نیست که صحبتی ازتروریزم بمیان کشد!

وحید

۲- ابراز خوشحالی فرقه ی رجوی از هم پیاله شدن با جنایتکاران!!

انجمن نجات مرکز آذربایجان شرقی دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵
لینک به منبع

به نوشته ی آقای سعید سجادى که وبلاگ های رجوی این نوشته را منتشر کرده ، توجه کنید:

” شرط بهبودى وضعیت ایرانیان در داخل و خارج – یکى از موارد نادر و شاید بى همتا در تاریخ مقاومت ملل دنیا، موفقیت مقاومت سازمان یافته مردم ما در کسب حمایت گسترده مردم، شخصیتها، و سیاستمداران کشورهاى مختلف در جهت نیل به آزادى مى باشد. این حمایت، طیف گسترده سیاسى چپ و راست و میانه را میپوشاند: از محافظه کار و مذهبى گرفته تا فمینیست و لیبرال.  در حوزه سیاسى امریکا، هیچ موضوع سیاسى نبوده که بعنوان مثال، هاورد دین و جان بولتون داراى یک موضع سیاسى مشترک در قبال آن بوده باشند. تنها استثناء براى آنان، موضع مشترک آنها در طول سالها در حمایت از مقاومت مردم ایران و مریم رجوى است. جذب این طیف گسترده، تعجب همراه با ناباورى خود سیاستمداران مجرب را هم برانگیخته است “.

بدین ترتیب ، ازنظر این انسان کم اطلاع یا دروغگو ، مردم ایران ازنظر تشکل یابی درصدر مردم جهان قرار دارند و اینهمه گلایه های قبلی ازبابت ایرانیان بی تشکل بیمورد بوده است!!

ازسوی دیگر، این وابسته ی گروه رجویه حاضر نشده  مثلا جان بولتون را معرفی کند وبگوید که او یک صهیونیست غداری بوده و طرفدار برچیدن سازمان ملل متحد و احاله ی وظایف آن به دولت یا کنگره ی آمریکا ومیگفت که حداقل باید نصف طبقات ساختمان سازمان ملل متحد بخاطر زایدبودن وعدم ارائه ی خدمات کافی به یک درصدی های مرفه جهان ، باید که بمباران شود!

بلی این مرید رجوی که متاسفانه  احتمالافکرهم میکند برای رفاه وآزادی مردم ایران مجاهده میکند ازحمایت چنین جنایت کاری که درزمان جنگ آمریکا برعلیه مردم عراق و … ، سفیر آمریکا در سازمان ملل متحد هم بود ، از سازمان خود افتخار میکند!!!

دوباره :

” اخیراً یکى از اضداد مقاومت خواهان پاسخگویى مقاومت ایران در قبال مواضع آقاى جولیانى در رابطه با سیاست داخلى امنیت ملى امریکا شده است. براساس این استدلال سخیف و کوته بینانه، مقاومت ایران میبایست مسئول و پاسخگوى مواضع تمامى طیف گسترده جریانهاى مختلف سیاسى امریکا در رابطه با تمام موضوعات داخلى و خارجى امریکا باشد “!

من نام و مشخصات این ” یکی از اضداد باند رجوی ” را نمیدانم ولی طبیعی است که جریان تعریف نشده ونامشخص بالا ، درمواقعی که رسانه های رجوی جار وجنجال بپا میکنند که آقای جولیانی ازآنها حمایت جانانه ای کرده ، از باند رجوی بخواهد که این دوست خود را بروشنی معرفی کرده تا با آگاهی از ماهیت این دوست، بتوانند بگویند که رجوی ها دارای چه مشخصاتی هستند !
درتحریف یکی از مشخصه های دیپلماسی درست، این بچه مرشد چنین مینویسد :

” این نهایت هنر سیاسى مقاومت مسئول مردم ایران بوده که ضمن پایبندى به اصول، چنین طیف گسترده و گاهاً متضاد را در سطح بین المللى حول اصلى ترین خواسته مردم ایران برای آزادى و به زیر کشیدن سلطه نحس آخوندى در یک جبهه همراه و همگام کرده است. مقاومتى که خشت خشت این ساختار مستحکم و زیباى جبهه آزادى را بنا نهاده، مسئول تر و داناتر از آن است که منافع مبرم مردم ایران در راستاى سرنگونى رژیم را فداى اظهارنظرهاى “روشنفکرانه” نماید “.

با شرط عمل به سیاست های واقع بینانه ، افرادچنین طیفی باید ازحداقل مشروعیت برخوردار باشند.

مثلا یک تاجری که ذاتا اهل مبارزه نیست ، اگر مشغول تجارت کالاهای داخلی است ، درعرصه هایی میتواند به متحدین انقلابیون واستقلال طلبان کشوری که مثلا پیگیر استقلال اقتصادی بوده ومیخواهند که کالاهای داخلی بفروش رفته وارتقاء صنعتی درکشور روی دهد، تبدیل شود.

اما متحدینی که شما برشمردید، کوچکترین منافع مشترکی با مردم ایران ندارند ودراین تعریف نمی گنجند و شما که خواسته اید با نقل قول دست وپا شکسته ای از ” لنین  ” به توجیه وطن فروشی های رجوی بپردازید، توفیقی دراینکار نداشته اید!!

دوباره :

” هدف وجودى این مقاومت، سرنگون کردن رژیم و برقرارى حاکمیت ملى است. تمام مواضع مقاومت را مى بایست که حول این وظائف و اهداف تفسیر و تبیین کرد. مقاومت از اظهارنظرهایى که نه تنها کمکى به تسریع سرنگونى رژیم نمیکند بلکه به تضعیف جبهه ضد رژیم میانجامد پرهیز دارد. این رویکرد، بیشترین کمک به بهبودى وضعیت ایرانیان در داخل و خارج است:  یعنى تمرکز روى شتاب دادن به پروسه سرنگونى رژیم “.

هدف رجوی ازتبدیل سازمان مجاهدین خلق سابق به فرقه ی رجویه ، بدست گرفتن خوش خیالانه ی بلامنازع قدرت درایران و رفع عطش سیری ناپذیری این کوتوله ی سیاسی بوده وماهم درست مسائل را درحول وحوش این هدف تفسیر میکنیم !

اما هدف درست به وسایل درست هم احتیاج دارد وچون هدف رجوی هم نادرست وهم غیر عملی است ، وسایل بکار گرفته برای تحقق این هدف هم نادرست بوده وهست واین مسئله سبب می شود که مدافعان او – ازجمله شما – درتوجیه کارهای او اینهمه تپق زده ومجبور باشید تن به رذالت دادن ها را ، دیپلماسی صحیح ( درک درست ازلحطه ی معین) معرفی کنید که می بینید چقدر خودت را مفتضح کرده ای .

فرید

۳- باند رجوی هم میداند که تضاد اصلی ترامپ با چین و اروپاست!

انجمن نجات مرکز آذربایجان شرقی یکشنبه ۲۴ بهمن

انجمن نجات، مرکز آذربایجان شرقی، سیزدهم فوریه ۲۰۱۷: